De afgelopen maanden heeft PHB De Combi in opdracht van Solidiam N.V. Huize Mathena in Zevenaar gerenoveerd.

Het doel van onze opdrachtgever was het realiseren van een verkoopcentrum voor de nieuwe woonwijk die zij ontwikkelen op het naastgelegen terrein.

Huize Mathena is in de basis een prachtig gemeentelijk monument waar tot 2010 het Liemers Museum gevestigd was. De afgelopen jaren heeft het echter leeg gestaan en het pand is zowel aan de binnen- als de buitenzijde verwaarloosd en vernield.

Wij troffen het pand in september 2019  dichtgespijkerd aan. Bij binnenkomst werd duidelijk dat ook de binnenzijde erg gehavend was. Een groot gedeelte van de verwarmingsinstallatie was verdwenen, de plafonds waren naar beneden gekomen, de verlichting deed het niet, er waren diverse lekkages, het sanitair was van de muur getrokken en overal was graffiti gespoten.

Tijd voor PHB de Combi om aan de slag te gaan!

Bekijk het filmpje om het resultaat te zien!

  • PHB De Combi is volgens
    ISO normen en VCA** gecertificeerd.
  • Certificaat Kwaliteitsmanagementsysteem
  • Certificaat Milieumanagementsysteem
  • Certificaat Veiligheidsmanagementsysteem
  • Certificaat Veiligheidsladder
  • Certificaat Maatschappelijk verantwoord ondernemen
  • FSC-keurmerk
  • Wij leiden vakmensen op. Erkend leerbedrijf
  • InstallQ Elektronische Installateur