In januari 2013 werd de basisschool De Kringloop in de wijk Elderveld in Arnhem door een brand volledig verwoest. De school was een onderdeel van een groter scholencomplex met scholen als De Blinkert, De Troubadour en Cosmicus. De leerlingen van het 15 lokalen tellende schoolgebouw zijn tijdelijk in een noodunit eveneens liggend aan het Breezandpad op loopafstand van de oude school ondergebracht.

Het nieuwe gebouw bestaat uit een begane grond en een verdieping waarbij het vloeroppervlakte ca. 900 M2 per bouwlaag bedraagt. De fundering bestaat uit mortelschroefpalen en ringbalken. De draagconstructie bestaat uit een staalconstructie in combinatie met kanaalplaatvloeren met een gewapende druklaag op de verdieping. Tussen de stalen kolommen zijn kalkzandsteen lijmelementen verwerkt. De buitenschil is metselwerk met aluminium buitenkozijnen en het dak is uitgevoerd in cellenbeton. Het dak is afgewerkt met een kunststof dakbedekking en is op één dakvlak volledig voorzien van PV-panelen.
Na de zomervakantie van 2017 hebben de leerlingen en onderwijzers zich eindelijk definitief gevestigd in het nieuwe gebouw.

Projectinformatie

Architect
Architectengroep VBW GAI B.V.
Opdrachtgever
Gemeente Arnhem
Plaats
Arnhem
Jaartal
2016-2017

Terug naar overzicht

Op zoek naar een professioneel bouwbedrijf?

  • PHB De Combi is volgens
    ISO normen en VCA** gecertificeerd.
  • Certificaat Kwaliteitsmanagementsysteem
  • Certificaat Milieumanagementsysteem
  • Certificaat Veiligheidsmanagementsysteem
  • Certificaat Veiligheidsladder
  • Certificaat Maatschappelijk verantwoord ondernemen
  • FSC-keurmerk
  • Wij leiden vakmensen op. Erkend leerbedrijf
  • InstallQ Elektronische Installateur