Nieuw leiderschap bij PHB
- 14 september 2023
- -
- Categorie Algemeen
Wij stellen graag onze nieuwe projectleider aan jullie voor: Robert Brugman!
Robert heeft een indrukwekkende reis in de bouwbranche achter de rug. Hij begon zijn carrière in 2000 als loodgieter tijdens een vakantiebaan in de bouw. In 2007 zette hij zijn stappen in de aannemerij, waar zijn passie voor de bouw echt tot leven kwam.
Met vastberadenheid behaalde hij zijn Bachelor of Built Environment in Bouwkunde, met een specialisatie in bouwmanagement. Zijn reis in de bouw bracht hem van calculatie en uitvoering naar het vak van werkvoorbereider, en uiteindelijk naar het boeiende domein van contract- en projectmanagement. Dit doet hij al bijna 10 jaar met enthousiasme en expertise.
Afgelopen week is Robert Brugman gestart als projectleider bij PHB in Nieuwegein. Onze andere projectleiders zijn inmiddels terug van vakantie en staan klaar om hem met open armen te verwelkomen. Team PHB is vol energie en inspiratie om Robert te ondersteunen in zijn nieuwe rol bij PHB.
Van harte welkom bij team PHB, Robert! We kijken uit naar de successen en prestaties die we samen gaan bereiken.
Zoals jullie weten zijn we momenteel druk bezig om onze naamswijzigingen door te voeren, maar hier dus nog een foto met onze oude naam.