• 17 oktober 2023
  • -
  • Categorie  Algemeen

Vandaag willen we jullie graag voorstellen aan onze Commercieel Adviseur, Michelle Kluiwstra!

Voor Michelle draait het allemaal om het toevoegen van waarde aan PHB en aan onze opdrachtgevers. Als ze het gevoel heeft dat ze van toegevoegde waarde is geweest voor PHB, gaat ze met een tevreden gevoel naar huis. En eigenlijk lukt haar dat bijna elke werkdag!

Michelle houdt zich voornamelijk bezig met de vraag: “Wat is nou écht belangrijk voor onze opdrachtgever en hoe kunnen wij daar als PHB zo goed mogelijk aan bijdragen?”

Als Commercieel Adviseur is Michelle betrokken bij aanbestedingen en werkt ze aan het schrijven van onze Plannen van Aanpak. Of het nu gaat om het verminderen van overlast tijdens de bouw, het toepassen van duurzame materialen of het verbeteren van communicatie met omwonenden, ze zet zich met enthousiasme in voor de diverse behoeften van onze klanten.

  • PHB De Combi is volgens
    ISO normen en VCA** gecertificeerd.
  • Certificaat Kwaliteitsmanagementsysteem
  • Certificaat Milieumanagementsysteem
  • Certificaat Veiligheidsmanagementsysteem
  • Certificaat Veiligheidsladder
  • Certificaat Maatschappelijk verantwoord ondernemen
  • FSC-keurmerk
  • Wij leiden vakmensen op. Erkend leerbedrijf
  • InstallQ Elektronische Installateur