Ben Heethaar gaat met pensioen!
- 21 februari 2021
- -
- Categorieën Algemeen Werken bij ons
Zoals de quote klinkt ‘aan alles komt een eind’, geldt dit ook voor de dienstjaren van onze Bennie (Ben Heethaar).
Na ruim 19 jaren bij ons te hebben gewerkt staat hij nu aan de vooravond van zijn welverdiend pensioen.
In plaats van een knallend feest, wat wij hem natuurlijk enorm gunnen, moeten wij het helaas voor nu doen met een klein feestelijk moment met inachtneming van de geldende Covid-regels.
Ben Heethaar in een vogelvlucht, van Uitvoerder tot Projectleider tot Commercieel Manager en niet te vergeten de rechterhand van de directeur. Wat heeft Ben nu niet gedaan binnen de club? Het blauwe PHB De Combi-bloed stroomt immers door zijn aderen. Betrokken en passievol!
Het levensmotto van Ben: “Ga steeds je dromen achterna en probeer deze te verwezenlijken”.
Zijn droom als fervent wandelliefhebber èn de geestelijk vader van de Sallandse Wandelvierdaagse is om 498 km te gaan wandelen op Het Pieterpad. De tijd is aangebroken om deze droom nu te gaan verwezenlijken.
Ben, meer dan bedankt voor de 19 jaren!
Wij nemen het stokje verder van jou over en zorgen dat wij met z’n allen nèt zo passievol verder werken aan het succes van PHB De Combi.
Geniet van je pensioen en alle mooie dingen die het leven jou nog gaat bieden!
You’ll never walk alone voor nu en in de toekomst!